Stock Image

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію

 

 

  • Яскраві події 2021 року - найбільший корпоративний контракт в історії України, запуск нових зручних програм для клієнтів, нові перемоги та досягнення.
  • Підсумки діяльності Бренду CITROЁN за 9 місяців 2021 року.
  • Запуск нових продуктів. Які новинки вже представлені в Україні і що очікувати до кінця року.
  • Лідери ринку LCV автомобілів. Впевнена робота з корпоративними клієнтами і нові великі контракти.
  • Розвиток дилерської мережі - присутність в кожному регіоні.

 

ЯСКРАВІ ПОДІЇ 2021 РОКУ

 

25-го березня Бренд CITROЁN і Група компаній VIDI підписали контракт з компанією Укрпошта про закупівлю 1860 автомобілів CITROЁN Berlingo L2 «Worker» вартістю 1,3 млрд. грн. Даний контракт можна впевнено вважати наймасштабнішою закупівлею автомобілів в 2021 році в Україні. В рамках реалізації проекту «Пересувні відділення» компанія Укрпошта потребувала надійних і витривалих автомобілях, які готові подолати всі перешкоди на шляху до кінцевої точки доставки. Тому їх вибір припав саме на Бренд CITROЁN і новий Berlingo L2 «Worker». До кінця 2021 нові авто курсуватимуть країною в рамках проекту «Пересувні відділення» в складі 2500 мобільних поштових відділень. А перші партії автомобілів були передані Укрпошті цього літа.

 

Важливою подією в плані задоволення запитів клієнта і надання зручних і зрозумілих послуг є запуск фірмового онлайн-складу CITROЁN. Новий сервіс є більше, ніж просто онлайн магазином або конфігуратором автомобілів. Адже тільки тут потенційний покупець може побачити весь склад автомобілів, доступних в Україні. При цьому гнучка система фільтрації дозволяє швидко вибрати відповідну модель, визначитися з типом двигуна (палива), задати бажаний діапазон ціни. Зупинившись на декількох потрібних варіантах, клієнт може розглянути детальні фотографії автомобіля, вивчити деталі комплектації і технічні характеристики, попередньо забронювати відповідний екземпляр. І все це доступно буквально «на кінчиках пальців»: достатньо кількох кліків мишки і дотиків до дисплея планшету.

 

 

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ БРЕНДУ CITROЁN

 

Для кожного Бренду важливо відповідати вимогам всіх своїх клієнтів і надавати якісний товар або послугу, що як раз і формує лояльність клієнтів. Одним із прикладів цього є Бренд CITROЁN, який зміг не тільки утримати, але навіть наростити свою частку на ринку за підсумком 9 місяців своєї роботи: більше 3,5% і 10 місце в загальному заліку Брендів на автомобільному ринку України. За 9 місяців 2021 року в Україні було реалізовано 3 040 автомобілів CITROЁN (легкові і комерційні LCV), що на 50,72% більше показників 2020 року. Причому хорошим продажам сприяли як вже відомі моделі, так і новинки Бренду. Окремо варто відзначити відмінну роботу з корпоративним сектором, адже більше 2 000 автомобілів були передані саме корпоративним клієнтам. Чому також посприяв вищезгаданий контрак з компанією Укрпошта.

 

ЗАПУСК НОВИХ ПРОДУКТІВ БРЕНДУ CITROЁN

 

Однією з головних складових популярності і зростання продажів Брендів Групи Stellantis на ринку України є, перш за все, грамотно сформована модельна лінійка.

 

Бренд CITROЁN в свою чергу відкрив нову сторінку своєї історії з гучним поверненням на ринок своїх крос-хетчбеків разом з Новим С4. Ці крос-хетчі новітнього покоління задають нові стандарти в компактному сегменті, привносячи в нього фірмові риси CITROЁN. Наступним на черзі Новий SUV CITROЁN C3 Aircross, який став більш зрілим. Новинка CITROЁN C3 Aircross - це універсальний кросовер: він зберіг всі позашляхові якості завдяки системі Grip Control® і функції допомоги при спуску зі схилу.

 

ЛІДЕРИ РИНКУ LCV АВТОМОБІЛІВ

Бренди Групи Stellantis є лідерами на ринку LCV, за результатами 9 місяців 2021 року. Бренди PEUGEOT, CITROEN і OPEL сумарно мають 35,26% частки ринку з 3179 проданими автомобілями. І окремо Бренди показують небувале зростання в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, так Бренд CITROEN показав зростання в 137,34% з 1913 проданими автомобілями.

Маючи відмінно сформований модельний ряд LCV автомобілів Брендів, це дозволяє відповідати всім запитам клієнтів і пропонувати максимально різні автомобілі, починаючи автомобілями для швидкої допомоги, продовжуючи пересувними поштовими відділеннями і закінчуючи компактними пожежними автомобілями.

Ще одним важливим напрямком роботи Брендів в LCV-сегменті є автомобілі з системою повного приводу від компанії Automobiles DANGEL, яка вже 40 років оснащує легкий комерційний транспорт своєю фірмовою системою повного приводу. Одночасно з установкою DANGEL 4x4, автомобіль отримує захист двигуна, а також опціонально можна збільшити дорожній просвіт. Ще обов'язково посилюється підвіска - адже на поганих дорогах на неї більше навантаження. Плюс, - оскільки технологія і продукція DANGEL сертифікована Stellantis, на всі обладнані повним приводом авто, зберігається гарантія виробника, 2 роки без обмеження пробігу. Ще однією важливою перевагою є те, що система повного приводу реалізована не електронікою, а механічно, що в рази збільшує її надійність.

 

РОЗВИТОК ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ - ПРИСУТНІСТЬ В КОЖНОМУ РЕГІОНІ

 

Бренд CITROЁN ставить перед собою амбітні плани з розвитку та оновлення дилерської мережі. Зараз в Україні вже діють 20 центрів, а до кінця року будуть відкриті ще 2 - в Сумах та Чернігові, перші в даних регіонах. Зміни у зовнішній айдентіка торкнутися і салонів CITROЁN. Тепер салони Бренду можна буде впізнати за новим кольором фасаду, який прикрашатимуть новий логотип і шрифт, а новий вуличний пілон точно приведе вас до мети.

 

Кожен рік - це новий виклик для Брендів Групи Stellantis в Україні. Але також це нові досягнення, нові контракти, нові партнери. Але незмінним залишається одне - турбота про клієнта і надання якісного продукту і послуг - це наш пріоритет.

Про дилера
 ТД Автоцентр Поділля

Компанія ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» - офіційний дилер концерну PSA Peugeot Citroеn в Вінницькій області. 
Надає повний спектр послуг: постачання, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Citroën. 
Вже близько 10 років наш ДЦ успішно функціонує на автомобільному ринку . Підтвердженням чого є наші задоволені клієнти.
Усі наші спеціалісти є висококваліфікованими співробітниками які докладають максимум зусиль для того, 
щоб купівля або обслуговування Вашого автомобіля на нашому ДЦ приносило позитивні емоції та комфрт.

- Пасажирські автомобілі;
- Комерційна техніка;
- Тест-Драйв в зручний для Вас час;
- Кредитування, лізнг , трейд ін;
- Оригінальні запчастини та аксесуари;
- Сертифікована станція технічного обслуговування.

З радістю допоможемо у виборі автомобіля та вирішення технічних питань вже існуючим власниками Citroen!
 

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Салон

Тел: (067)430-37-53(067) 430 42 18

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний

Сервіс

Тел: (067) 430 34 86(067) 430 37 44

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний