Stock Image

CITROЁN стає новим лідером ринку комерційних автомобілів в Україні за підсумками 2021 року

За підсумками 2021 року Бренд CITROЁN зробив історичний крок і вперше став лідером на ринку легких комерційних автомобілів України (LCV).

Як показує офіційна статистика в 2021 році, продажі Бренда на ринку комерційних авто досягли позначки 3 014 комерційних автомобілів CITROЁN, що на 123% більше, ніж було продано за 2020 рік. Цей результат дозволив Бренду зайняти 23,8% автомобільного LCV-ринку України та міцно закріпитися на першому місці.

За словами директора з корпоративних продажів Володимира Барбаша, досягненню успіху Бренда сприяли два важливі фактори.

«По-перше – це якісний та універсальний продукт: витривалий та практичний, який задовольняє потреби найвибагливіших замовників. По-друге – надійні партнери-клієнти, а в портфелі чимало гучних імен – МОЗ України, два найбільші національні логістичні оператори – Укрпошта та Нова Пошта, а також Roshenта багато інших. Особливо варто відзначити стратегічний контракт з Укрпоштою на рекордне постачання автомобілів, важливий і для Бренда CITROЁN, і для розвитку доступного сервісу в цілому. Адже саме такі проекти, як «Мобільне відділення» від Укрпошти, дозволяють міняти нашу країну, робити Україну динамічнішою та сучаснішою. Для реалізації проекту, Укрпошта обрала компактні комерційні автомобілі CITROЁN Berlingo – що, врешті-решт, і забезпечило високий продаж цієї моделі».

Так, за 2021 рік в Україні було продано 1845 автомобілів CITROЁN Berlingo, що на 204% більше, ніж було реалізовано у 2020 році. У підсумку фургон CITROЁN Berlingo займає частку ринку 40,75% у свому класі: тобто. майже кожен другий проданий компактний фургон – Berlingo! У чому ж секрет такої високої популярності CITROЁN Berlingo? По-перше, у невеликих зовнішніх габаритах та економічному турбодизельному моторі, що робить його незамінним помічником при міських поїздках. По-друге, незважаючи на компактні розміри, фургон CITROЁN Berlingo відрізняється чудовими вантажними можливостями: корисний об'єм до 4,4 куб. м, максимальна вантажопідйомність може досягати 1000 кг. Нарешті, по-третє – не можна не відзначити, що дана модель пропонується не лише у вигляді комерційного фургона, але також у вигляді компактного пасажирського вена CITROЁN Berlingo: ідеальне рішення для сім'ї та ведення малого бізнесу! 

Другим за популярністю комерційним автомобілем у лінійці Бренда став великий фургон та справжній флагман LCV-лінійки – CITROЁN Jumper. Протягом 2021 року в Україні було продано 1067 одиниць. Особливістю автомобіля CITROЁN Jumper є його багатогранність та широкі можливості трансформації: комерційний фургон або пасажирський мікроавтобус, варіанти з різною довжиною та висотою кузова, навіть модифікації «шасі-кабіна» для створення спеціальних надналаштувань. А якщо додати надійний турбодизель та перевірену часом конструкцію, то отримаємо ідеального, витривалого, економічного помічника для бізнесу.

Нарешті третє місце за популярністю серед LCV-моделей Бренда зайняв комерційний фургон CITROЁN Jumpy з продажами на рівні 58 автомобілів та часткою ринку майже 10% у своєму класі. Але до цього ще обов'язково слід додати результат «собрата» – у 2021 році також продано 44 автомобілі CITROЁN SpaceTourer: пасажирський вен, який може з однаковим успіхом перевозити як великі компанії людей, так і великогабаритні речі. Обидва автомобілі відрізняються широким вибором версій, пропозицією різної довжини кузова, легкістю керування, економічними дизельними двигунами.

Будь-який з перерахованих вище автомобілів може бути переобладнаний відповідно до запиту замовника. Тисячі карет швидкої допомоги на базі CITROЁN Jumper – створених нашим партнером «Автоспецпром» – обслуговують мешканців України. Інкасаторські автомобілі від "РЕФОРМ" надійно служать фінансовому сектору країни. І таких прикладів багато. Отриманий досвід роботи навіть із найскладнішими проектами дозволив цим двом компаніям пройти аудит та отримати міжнародний сертифікат відповідності від концерну Stellantis, щоб виробляти подібні автомобілі і для європейського ринку.

“Ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах і плануємо ще більше наростити нашу присутність на ринку комерційних автомобілів у 2022 році. Для досягнення цієї мети ми продовжуємо розширювати нашу дилерську мережу в регіонах, вибудовуємо довірливі та надійні стосунки з нашими клієнтами, а також пропонуємо якісний та універсальний продукт” – поділився планами на майбутнє Генеральний директор Stellantis в Україні Руслан Акімов.

Таким чином, Бренд CITROЁN пропонує максимально широкий ряд автомобілів LCV, де кожен зможе знайти ідеальний варіант під свої завдання. Купуючи CITROЁN, ви отримуєте спеціальні умови гарантії для комерційних автомобілів та фіксовану вартість ТО, доступ до широкої дилерської мережі CITROЁN і сервіс-партнерам. Крім того, Бренд CITROЁN реалізує масу додаткових послуг: вибрати автомобіль зонлайн-складу в Україні і там же розрахувати на нього кредит, або будь-якої точки світу, маючи інтернет, записатися на тест-драйв або сервіс.

В результаті саме комплексний підхід –витривалі та якісні LCV-автомобілі, широкий спектр додаткових послуг, і, звичайно ж,надійні партнери-клієнти – дозволили Бренду CITROЁN досягти нинішніх висот і за підсумками 2021 стати лідером на ринку комерційних автомобілів в Україні!

Про дилера
 ТД Автоцентр Поділля

Компанія ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» - офіційний дилер концерну PSA Peugeot Citroеn в Вінницькій області. 
Надає повний спектр послуг: постачання, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Citroën. 
Вже близько 10 років наш ДЦ успішно функціонує на автомобільному ринку . Підтвердженням чого є наші задоволені клієнти.
Усі наші спеціалісти є висококваліфікованими співробітниками які докладають максимум зусиль для того, 
щоб купівля або обслуговування Вашого автомобіля на нашому ДЦ приносило позитивні емоції та комфрт.

- Пасажирські автомобілі;
- Комерційна техніка;
- Тест-Драйв в зручний для Вас час;
- Кредитування, лізнг , трейд ін;
- Оригінальні запчастини та аксесуари;
- Сертифікована станція технічного обслуговування.

З радістю допоможемо у виборі автомобіля та вирішення технічних питань вже існуючим власниками Citroen!
 

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Салон

Тел: (067)430-37-53(067) 430 42 18

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний

Сервіс

Тел: (067) 430 34 86(067) 430 37 44

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний