Stock Image

CITROЁN Ё-SPACETOURER: ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ 9-МІСЦЕВИЙ ВЕН

 

 

Бренд CITROЁN, як один з піонерів створення класу містких і зручних пасажирських венів, підсилює свої позиції на ринку за допомогою нової моделі: 100% електромобіля CITROЁN е-SpaceTourer. Новинка пропонує клієнтам широкий вибір різних версій, а також ідеально доповнює основну гаму моделі SpaceTourer: тепер покупці можуть вибрати не тільки розмір кузова, кількість посадочних місць, рівень комплектації, а також і тип двигуна - дизельний або повністю електричний.

Новий електричний вен CITROËN ë-SpaceTourer бере все найкраще від основної моделі SpaceTourer і додає ряд власних ключових переваг:

- два акумулятора, два варіанти запасу ходу – 50 кВтч і 230 км або 75 кВт і 330 км (WLTP);

- три варіанти довжини кузова на вибір покупця – XS (4,60 м), M (4,95 м), XL (5,3 м);

- широкі можливості трансформації і варіативність інтер'єру (максимум 9-місний салон);

- висота автомобіля 1,9 м - доступ на більшість підземних паркінгів;

- чотири комплектації на вибір покупця – Feel, Shine, Business, Business Lounge;

- оригінальний дизайн з «ё»-логотипами, відмінні деталі в салоні;

- рух без шуму, ривків, вихлопу, доступ в закриті зони «тільки для електромобілів»;

- максимум сучасних технологій, які роблять ваші щоденні поїздки простішими.

 

01. Компактний, сучасний, зручний - і на 100% електричний вен

Залежно від конкретного варіанту виконання, електричний вен CITROËN ë-SpaceTourer може перевозити 6-9 людей, забезпечуючи кожному безкомпромісний рівень комфорту. Електромобіль відрізняється оригінальним дизайном, який робить його миттєво впізнаваним. У той же час м'язисті лінії кузова і масивна передня частина підкреслюють міцність конструкції, а м'який і спеціально неагресивний дизайн дарує відчуття впевненості.

Електромобіль побудований на основі універсальної модульної платформи ЕМР2 від Групи PSA, завдяки чому вдається досягти ідеального балансу між простором салону, керованістю на дорозі, комфортом в дорозі. Новинка пропонується в трьох варіантах довжини кузова: XS (4,60 м), M (4,95 м), XL (5,3 м). Завдяки оптимальним габаритам і хорошій маневреності, електромобіль може похвалитися діаметром розвороту 11,3-12,4 м (в залежності від конкретної версії). А широкі бічні зсувні двері забезпечують зручність посадки не тільки на другий, а й на третій ряд сидінь. Нарешті, новий електричний вен стане ідеальним партнером як для перевезення людей, так і для транспортування вантажів. Наприклад, навіть при наявності 5-місного салону, електромобіль може запропонувати обсяг багажника 2 932 л (для кузова XL). Нарешті, невелика висота (лише 1,9 м) і такі унікальні опції, як сенсорне відкривання бічних дверей (за помахом ногою) помітно спрощують щоденне життя для водія і пасажирів.

Різні версії даного електричного вена дозволяють максимально задовольнити запити різних покупців - великої родини, любителі відпочинку і спорту, бізнес-клієнти: ідеальне втілення фірмового підходу «Inspired by You All». Завдяки безлічі варіантів сидінь (як розсувних, так і сумних), досягається максимальна гнучкість салону і можливість використання всього корисного простору.

 

02. Citroën ë-SpaceTourer: якісно заряджений!

Електричний вен CITROËN ë-SpaceTourer може запропонувати клієнтам на вибір два тягових акумулятора, які відрізняються своєю ємністю і, відповідно, запасом ходу. Таким чином, клієнти можуть вибрати саме той варіант, який найкраще підходить для їх сфери діяльності: служби таксі, бізнес або службові перевезення, приватне використання.

Два варіанти акумуляторної батареї на вибір клієнта:

- акумулятор 50 кВтг забезпечує запас ходу 230 км (згідно з правилами вимірювального циклу WLTP), складається з 18 модулів, пропонується для трьох варіантів кузова (XS, M, XL);

- акумулятор 75 кВтг забезпечує запас ходу 330 км (згідно з правилами вимірювального циклу WLTP), складається з 27 модулів, пропонується для трьох варіантів кузова (M, XL).

Електромобіль CITROËN ë-SpaceTourer оснащений тяговими акумуляторами типу «Літій-Іон»: сьогодні це найрозвиненіша і сучасна технологія на масовому ринку. Гнучка і універсальна платформа EMP2 дозволила дуже щільно інтегрувати акумуляторну батарею в шасі (в нижню частину кузова) - таким чином, вдалося зберегти максимум корисного обсяг для пасажирського салону і багажника.Тяговий акумулятор зберігає і видає електроенергію не тільки для електродвигуна, але також для роботи обігрівача салону, кондиціонера, інших систем. Рівень заряду акумулятора відображається на панелі приладів. Гарантія на тяговий акумулятор і силову установку становить 8 років або 160 тыс. км.

Окремо варто відзначити відмінні можливості по зарядці акумулятора. Так, зарядний порт розташований в лівому передньому крилі електромобіля, процес зарядки можливий при виборі «режиму Парковки». Електричний вен CITROËN ë-SpaceTourer стандартно оснащується вбудованим 1-фазним зарядним пристроєм потужністю 7,4 кВт, в якості опції є 3-фазний зарядний пристрій потужністю до 11 кВт, також присутній порт для «швидкої зарядки» постійним струмом (DC). В результаті електромобіль можна зарядити від домашньої розетки (АС, сила струму 8-16 А), від спеціальної зарядної станції типу «Wallbox» з 1 або 3-фазним змінним струмом (АС, сила струму 16-32А), або від «швидких» зарядних станцій постійного струму (DC).

За допомогою програми «MyCitroën», водій може управляти зарядкою акумулятора і контролювати ряд параметрів:

- бачити поточний рівень заряду акумулятора і запас ходу;

- включити попереднє охолодження салону за допомогою кондиціонера;

- запрограмувати потрібний час включення зарядки (за допомогою смартфона або планшета в додатку «My Citroën», або безпосередньо на сенсорному дисплеї в салоні).

Останній варіант можливий при використанні як домашньої зарядної станції (Mode 2), так і на «швидких» громадських зарядок (Mode 3). Після програмування часу початку зарядки, необхідно підключити кабель і натиснути кнопку, розташовану біля зарядного порту.

 

03. Відмінні деталі зовні, видимі зміни всередині

Електромобіль CITROËN ë-SpaceTourer візуально інтегрований в лінійку моделі SpaceTourer, проте виділяється рядом характерних деталей, які дозволяють його миттєво ідентифікувати. Візуальні відмінності помітні як зовні, так і всередині.

Відмінні деталі зовні:

- логотипы «ё» спереду і ззаду;

- змінена накладка замість традиційної решітки радіатора;

- люк для зарядного порту в лівому передньому крилі.

Видимі зміни всередині:

- перемикач «e-Toggle» змаість ричага МКПП/АКПП (позиції Park, Reverse, Neutral, Drive, Brake);

- селектор для вибору режимів їзди (Eco, Normal, Power);

- змінена панель приладів, яка дозволяє контролювати роботу електромотора (окремі Eco, Power, Charge) і рівень заряду тягового акумулятора;

- оригінальна графіка для системи мультимедіа з 7-дюймовим дисплеєм, контроль витрати / рекуперації енергії і стану акумулятора, можливістю настройки зарядки і попереднього охолодження / прогріву салону.

 

 

04. Водіння і управління

Рух на електромобілі CITROËN ë-SpaceTourer запам'ятовується м'якістю і тишею, а також миттєвими реакціями електромотора на натиснення педалі акселератора. Адже тут немає звичної трансмісії, немає необхідності перемикати передачі, немає вихлопних газів і викидів вуглекислого газу (СО2).

Електричний вен CITROËN ë-SpaceTourer пропонує цілком гідні характеристики:

- максимальна швидкість 130 км / год (в будь-якому з обраних режимів руху);

- електромотор з максимальною потужністю 100 кВт або 136 к.с.

Електромотор дозволяє управляти веном відповідно до обраного режиму руху, також він може працювати в режимі рекуперації, збираючи електроенергію при уповільненнях і гальмуваннях. Електричний двигун розвиває максимальну потужність 100 кВт (136 к.с.) і крутний момент 260 Нм (в залежності від обраного режиму руху). Новий електричний CITROËN ë-SpaceTourer пропонує три режими руху, які перемикаються селектором в салоні.

Кожен режим пропонує свої настройки роботи електромотора:

- режим «Eco» (віддача електромотора 60 кВт і 190 Нм) - для максимальної дальності ходу;

- режим «Normal» (віддача електромотора 80 кВт і 210 Нм) - для звичайних щоденних поїздок;

- режим «Power» (віддача електромотора 100 кВт і 260 Нм) - для максимальної динаміки і тяги при повному завантаженні..

Також передбачено два варіанти інтенсивності рекуперації (уповільнення мінівена з одночасною підзарядкою тягового акумулятора): 

звичайну помірну рекуперацію - слабке уповільнення, подібно до процесу гальмування двигуном на автомобілях з ДВС;

більш інтенсивний рівень рекуперації - вибирається після натискання кнопки «В», дозволяє більш інтенсивно сповільнювати фургон і більш ефективно накопичувати енергію в акумулятор.

 

05. Доступні варіанти і комплектації електромобіля

Електричний фургон CITROËN ë-SpaceTourer пропонується в чотирьох основних комплектаціях, кожна має свої відмінні риси - кількість посадкових місць, розмір кузова, тд.

Клиентам предложены следующие комплектации:

- Citroën ë-SpaceTourer Feel – три варіанти довжини кузова, 5 або 7 або 8-місний салон, ідеальний варіант для великих сімей і друзів, які люблять подорожувати;

- Citroën ë-SpaceTourer Shine – варіанти кузова M або XL, 5 або 7 або 8-місний салон, ідеальний варіант для великих сімей і друзів, які люблять подорожувати;

- Citroën ë-SpaceTourer Business – три варіанти довжини кузова, варіанти салону від 5 до 9-місного, відмінний варіант для бізнесу (служби таксі, шаттл для готелю, тд.), електромобіль можна оснастити різним устаткуванням по широкій програмі персоналізації;

- Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge - варіанти кузова M або XL, 6- або 7-місний салон, індивідуальні сидіння в задній частині салону, створення справжнього «офісу на колесах», пересувний розкладається столик, тоновані стекла, ідеальний варіант для VIP-перевезень (бізнесмени, менеджери, керівники).

Також слід зазначити, що новинка може бути прикладом модульности і функціональності:

- сидіння водія у всіх комплектаціях CITROËN ë-SpaceTourer пропонує регулювання по висоті і настройку поперекової підтримки, опціонально доступний масаж спини;

крісло переднього пасажира може складатися, що стане в нагоді при перевезенні довгих предметів;

- для вена CITROËN ë-SpaceTourer можливо замовити незалежні рухливі, що складаються, знімаються задні сидіння;

- сидіння 2- і 3-ряду можу складатися в пропорції 1/3-2/3 або все відразу, а також вони можуть зсуватися вперед-назад для регулювання простору пасажирського салону або об'єму багажника;

- задні сидіння можна зняти і прибрати з салону, таким чином, перетворивши пасажирський вен в вантажний фургон;

- версія Business Lounge пропонує поворотні сидіння, що дозволяє пасажирам організувати мобільний офіс і знаходиться «віч-на-віч».

 

06. Унікальне оснащення CITROËN ë-SpaceTourer: продуманий і функціональний:

Залежно від обраної комплектації новинка може бути обладнана безліччю систем допомоги водієві. Наприклад: адаптивний круїз-контроль з обмежувачем швидкості, система допомоги при підйомі по схилу (Hill Start Assist), моніторинг «сліпих зон» дзеркал заднього виду, система розпізнавання дорожніх знаків, камера заднього виду (Top Rear Vision), стеження за рядністю руху , контроль втоми водія. Управління цими та іншими системами здійснюється через 7-дюймовий сенсорний екран, а дані про поїздку можуть виводитися на високотехнологічний проекційний дисплей HUD (Head Up Display). Нарешті, приємним і зручним доповненням стане система Loaded Arms Access: сенсорне відкривання і закривання бічних дверей за махом ногою - унікальна опція для даного сегмента!

Також новинка використовує відразу кілька напрацювань програми Citroën Advanced Comfort®, які покликані підвищити зручність використання електромобіля. Наприклад, навігаційна система Connect Nav як і раніше пропонує 7-дюймовий сенсорний дисплей, голосове керування, інформацію про затори в режимі реального часу, але також тепер автоматично окреслює радіус допустимого запасу ходу (на поточному рівні заряду акумулятора). Передбачена і можливість планування маршруту через точки розташування зарядних станцій. Також електромобіль може запропонувати сучасні засоби комунікації, включаючи підтримку технологій Apple CarPlay і Android Auto. Ще однією особливістю, підготовленої спеціально для електричного вена CITROËN ë-SpaceTourer, є пакети онлайн послуг - доступ до мережі з 160 тис. зарядних станцій, проведення оплати через додаток, тд.

Разом з такими важливими моделями, як CITROËN C5 Aircross Hybrid, CITROËN Ami, CITROËN ë-Jumpy, електричний вен ë-SpaceTourer дозволить Бренду помітно зміцнити свою пропозицію електромобілів, розширивши його на нові сегменти ринку. Продажі новинки CITROËN ë-SpaceTourer стартують на європейському ринку в кінці 2020 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про дилера
 ТД Автоцентр Поділля

Компанія ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» - офіційний дилер концерну PSA Peugeot Citroеn в Вінницькій області. 
Надає повний спектр послуг: постачання, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Citroën. 
Вже близько 10 років наш ДЦ успішно функціонує на автомобільному ринку . Підтвердженням чого є наші задоволені клієнти.
Усі наші спеціалісти є висококваліфікованими співробітниками які докладають максимум зусиль для того, 
щоб купівля або обслуговування Вашого автомобіля на нашому ДЦ приносило позитивні емоції та комфрт.

- Пасажирські автомобілі;
- Комерційна техніка;
- Тест-Драйв в зручний для Вас час;
- Кредитування, лізнг , трейд ін;
- Оригінальні запчастини та аксесуари;
- Сертифікована станція технічного обслуговування.

З радістю допоможемо у виборі автомобіля та вирішення технічних питань вже існуючим власниками Citroen!
 

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Салон

Тел: (067)430-37-53(067) 430 42 18

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний

Сервіс

Тел: (067) 430 34 86(067) 430 37 44

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний