Stock Image

Бренд CITROЁN представляє Новий CITROЁN ë-C3

  • НАЙКРАЩИЙ У КЛАСІ КОМФОРТ: абсолютно Новий CITROЁN ë-C3 вперше пропонує підвіску CITROЁN Advanced Comfort® у поєднанні з новими сидіннями CITROЁN Advanced Comfort®. Повністю електричний Новий CITROЁN ë-C3 забезпечує нульовий рівень шуму та вібрації – для максимального комфорту та релаксу під час руху.

 

  • ЛЕГКЕ ЖИТТЯ РАЗОМ З ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ завдяки акумуляторній батареї ємністю 44 кВт*год., що забезпечує запас ходу до 320 км (WLTP) та швидку зарядку постійним струмом з потужністю 100 кВт – таким чином акумулятор можна зарядити від 20% до 80% його ємності лише за 26 хвилин.

 

  • ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ усім необхідним: Новий CITROЁN ë-C3 дивує та захоплює широким переліком оснащення та неочікуваними «розумними» рішеннями ергономіки, включно з абсолютно новим салоном за концепцією C-ZEN LOUNGE, що дивує інноваційним переосмислення панелі приладів.

 

  • ГАРНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ «ЦІНА/ЯКІСТЬ» гарантовано буде однією з переваг Нового CITROЁN ë-C3 – цей доступний електромобіль із запасом ходу в 320 км є найкращим підтвердженням прагнення Бренду CITROЁN зробити електричну мобільність доступною для всіх. Новинка в Європі буде пропонуватися за прозорою ціною від 23 300 євро. А уже до 2025 року обіцяє ще більш доступний ë-C3 із пробігом 200 км, за ціною від 19 990 євро.

 

  • НОВА МОВА ДИЗАЙНУ CITROЁN втілена у Новому CITROЁN ë-C3 – доступний електромобіль побудований на новій BEV-платформі, він демонструє новий стиль кузова та новий «світловий підпис» CITROЁN.

 

 

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю електричний CITROЁN ë-C3 забезпечує найкращий у своєму класі комфорт руху, легкість та простоту експлуатації електроприводу, чудовий рівень оснащення, неймовірне співвідношення «ціна/якість». При цьому Новий CITROЁN ë-C3 не лише має відомий європейський Бренд, але й європейську якість – адже новинка буде вироблятись в Європі.

 

Повністю електричний Новий CITROЁN ë-C3 очолює лінійку четвертого покоління найпопулярнішого автомобіля Бренду – а саме CITROЁN С3 – який було продано у кількості понад 5,6 мільйона одиниць з моменту запуску першого покоління CITROЁN С3 в 2002 році. Сьогодні саме CITROЁN C3 є найпопулярнішою моделлю Бренду з показником у 29% від європейського обсягу продажів всіх автомобілів CITROЁN. За підсумками 2022 року, хетчбек CITROЁN C3 зайняв 11% європейського ринку сегменту В-класу.

 

Важливо те, що абсолютно новий CITROЁN ë-C3 відкриває новий розділ для CITROЁN. Популярний і сміливий французький Бренд переосмислює та заново знаходить себе – у забезпеченні доступної та повністю електричної мобільності для всіх і для кожного. Відповіддю на нові задачі сьогодення є ось такий повністю електричний хетчбек В-класу: який розроблено та виготовлено в Європі, який пропонує переваги нульових викидів та чистої електричної мобільності – при чому дає все це за справедливою доступною ціною.

Про дилера
 ТД Автоцентр Поділля

Компанія ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» - офіційний дилер концерну PSA Peugeot Citroеn в Вінницькій області. 
Надає повний спектр послуг: постачання, продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Citroën. 
Вже близько 10 років наш ДЦ успішно функціонує на автомобільному ринку . Підтвердженням чого є наші задоволені клієнти.
Усі наші спеціалісти є висококваліфікованими співробітниками які докладають максимум зусиль для того, 
щоб купівля або обслуговування Вашого автомобіля на нашому ДЦ приносило позитивні емоції та комфрт.

- Пасажирські автомобілі;
- Комерційна техніка;
- Тест-Драйв в зручний для Вас час;
- Кредитування, лізнг , трейд ін;
- Оригінальні запчастини та аксесуари;
- Сертифікована станція технічного обслуговування.

З радістю допоможемо у виборі автомобіля та вирішення технічних питань вже існуючим власниками Citroen!
 

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Салон

Тел: (067)430-37-53(067) 430 42 18

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний

Сервіс

Тел: (067) 430 34 86(067) 430 37 44

Адреса: місто Вінниця, вулиця Немирівське шосе 94В

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00
Сб:. 09:00 - 17:00
Вс:. вихідний